مدیران سایت های مستهجن روی آنتن شبکه 3 / ترس و عبرت مدیران چند سایت غیراخلاقی و تعطیلی داوطلبانه

این افراد ساکن کانادا، هند، آمریکا، تهران، کرج، مشهد، یزد، شیراز، گرگان و شاهرود بوده اند.

 

عصرایران – در پی شناسایی و دستگیری مدیران و گردانندگان عمده ترین سایت های مستهجن و سکسی فارسی زبان توسط نیروهای اطلاعاتی و سپاه ، بسیاری از سایت های غیراخلاقی که بعضاً دفترشان در خارج کشور نیز بوده است ،برای این که به سرنوشت مدیران دستگیر شده دچار نشوند ، فعالیت های خود را متوقف کرده اند.

به گزارش عصرایران ، در پی اقدام هماهنگ دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی ایران ، تعدادی از گردانندگان مرد و زن سایت های مستهجن که در آمریکا ، کانادا، هند و شهرهای تهران ، کرج ، مشهد، گرگان، شیراز،یزد و شاهرود اقامت داشتند ، دستگیر شدند و در اعترافات خود ، بر تلاش هایشان جهت اشاعه فحشا در کشور از طریق انتشار مطالبی در باره روابط نامشروع با محارم ، خیانت به همسر ، همجنس بازی و نظایر آن اذعان کردند.

این افراد ، در طول مدت فعالیت خود که با هماهنگی برخی نهادهای خاص در آمریکا و اروپا صورت می گرفت ، صدها هزار داستان ، فیلم و عکس مستهجن منتشر کرده بودند به گونه ای که فقط یکی از شبکه های آنان ، 300 هزار عضو جذب کرده و کلیپ های مستهجن منتشره از سوی یکی از آنان 3میلیون و 200 هزار بار دانلود شده بود.

خبر مربوط به دستگیری این افراد، در آستانه سال نو از رسانه های داخلی منتشر شد و صدا و سیما نیز بخشی از اعترافات دستگیر شدگان را پخش کرد ولی گویا به دلیل مقارن بودن اعلام خبر این دستگیری ها و ایام نوروز ، اطلاع رسانی در این باره ادامه نیافت و اینک خبرهای رسیده حاکی از آن است که به زودی مدیران سایت های معروف مستهجن از جمله «آویزون»،»ایکس پرشیا»،»بیاکلیپ» که تا چندی پیش در خارج کشور به اقدامات غیراخلاقی مشغول بودند، در تلویزیون ایران حاضر خواهند شد تا درباره پشت پرده سایت های خویش، توضیح دهند.

اعترافات آنها در برنامه های به نام های «شوک» و «گرداب» سه شنبه 18 فروردین(ساعت19) و چهارشنبه 19 فروردين(ساعت 22 و 20 دقیقه) از شبكه سوم سيما -شبکه جوان – پخش مي‌شود که به نظر می رسد جزو بخش های پربیننده سیما در این ایام باشد. 
این برنامه ها به صورت آنلاین از سایت مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه پاسداران(گرداب) نیز پخش خواهد شد.

هرچند از حکم صادره در خصوص متهمان این پرونده خبری منتشر نشده ولی با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص مجازات مرگ برای برخی جرایم مرتبط با اشاعه فحشا از طریق اینترنت ، می توان حدس زد که چه عاقبتی در انتظار این افراد است.

در همین حال مرکز جرایم سازمان یافته سپاه ، که با راه اندازی سایت گرداب ، دراین خصوص اطلاع رسانی می کند ، از مردم خواست اطلاعات خود را درباره سایت های مستهجن و ضد دین به این نشانی ارسال نمایند.

برخورد قاطع با سایت های سکسی و هنجار شکن ، هر چند دیر هنگام صورت گرفت ولی رضایت خانواده های ایرانی را به دنبال داشت زیرا با این اقدام ، که به تعطیلی قهر آمیز برخی سایت های غیراخلاقی یا تعطیلی داوطلبانه و از سر ترس برخی دیگر از همین سایت ها انجامید ، فضای سالم تری برای وبگردی و استفاده بهتر از اینترنت توسط خانواده ها و جوانان و نوجوانان آنها پدید آمده است.

در حال حاضر ، به همان میزان که درباره برخورد با سایت های سیاسی و خبری ، انتقاد و تضاد آرا وجود دارد ، در خصوص حمایت از جمع کردن بساط سایت های سکسی فارسی زبان ، اتفاق نظر قابل توجهی در میان مردم و کاربران اینترنت وجود دارد.

متهمان پرونده

1- متهم سعيد.م با نام مستعار سياوش حسين‌خاني:

مدير شبكه بزرگترين سايت هاي مستهجن، ضددين و ضد امنيت فارسي‌زبان به نام ايران سكس و با آدرس اصلي http://www.avizoon.comو حامي فني و مالي سايت xpersia.com و biaclip.net و shahvatsara.com مي باشد. نامبرده با حمايت فني و مالي شركت آمريكايي … اقدام به راه‌اندازي سايت مذكور از سال 82 از كشور كانادا نموده است.
سايت مورد نظر با 3 بخش صفحات اصلي، تالارهاي گفتگو و آپلود سنتر اختصاصي اقدام به ارائه محتواي مستهجن فارسي‌زبان در سطح بسيار وسيع كرده است.
سايت هاي مورد نظر اقدام به ترويج انواع بي‌بندوباري‌هاي اخلاقي با هدف قبح‌زدايي از محرمات ديني، ترويج فساد در جامعه، سست كردن بنيان‌هاي اعتقادي و فروپاشي اساسي خانواده به جهت پيشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوي فرهنگي نموده است.

سياوش حسين‌خاني اقدام به طراحي و اجراي سناريوي جذب و گزينش مدير براي اداره اين سايت نموده و از اين طريق تعداد 20 مدير اصلي با شرايط خاص را براي اين سايت انتخاب و اقدام به مديريت و توسعه محتوايي سايت‌هاي خود نموده است.لازم به ذكر است كه شناسايي و گزينش مديران اين سايت ها با دقت و رعايت تمام ملاحظات امنيتي از سوي وي صورت گرفته است.
نامبرده همچنين اقدام به ثبت دامين‌هاي مختلف براي عبور از فيلترينگ كرده و طرح جنگ با فيلترينگ جمهوري اسلامي ايران را در سايت‌هاي خود به اجرا درآورده است.

شبكه طراحي شده توسط متهم سعيد.م با نام مستعار سياوش حسين خاني با ايجاد ارتباطات خاص با شركت آمريكايي … كه در امر ارائه خدمات هاست و دومين بسيار فعال بوده و به اكثر سايت هاي مستهجن، ضد ديني و ضد انقلابي فارسي زبان سرويس ارائه مي نمايد و خدمات قابل توجهي را از اين شركت دريافت نموده است كه داراي پيشرفت قابل توجهي بوده است.
اين شبكه با شناسايي، جذب و گزينش تعداد 20 مدير اصلي و تعدادي مدير مياني اقدام به گسترش فعاليت هاي خود در ترغيب كاربران ايراني به توليد محتواي مستهجن فارسي زبان داشته و علاوه بر ارائه محتواي ضد اخلاقي محلي براي ارائه مطالب ضد ديني، توهين به اعتقادات اسلامي، اقدام بر عليه امنيت ملي از طريق فعاليت تبليغي، راه اندازي جنبش هاي تحريم انتخابات، ارائه كتب ضاله و ضد ديني، پوشش اخبار ضد انقلاب،ترويج انواع بي بند و باري هاي اخلاقي با هدف قبح زدايي از مسائل ضد اخلاقي و فروپاشي بنيان هاي اجتماعي از اين طريق، عادي جلوه دادن روابط نامشروع، استحاله افكار كاربران ايراني در خصوص اعتقادات اسلامي و ارائه خوراك فكري در پوشش مطالب مستهجن و ضد ديني و … نموده است.
شبكه مورد نظر با جذب بيش از 300000 كاربر ثبت نام شده و تعداد بسيار زيادي كاربر ثبت نام نشده فعاليت مي نموده است.
اين شبكه با راه اندازي آپلود سنتر اختصاصي با ايجاد فضاي مخصوص كاربران محتوي بيش از 15 گيگابايت تصاوير مستهجن و ضد ديني مي باشد.اين تصاوير به طرز بسيار ماهرانه اي در كنار هم قرار دارند به صورتيكه در ميان تصاوير مستهجن و ضد اخلاقي تصاوير ضد ديني و توهين به معصومين و تصاوير اهانت به بزرگداشت مقام آن ها قرار دارند.
همچنين اعضاء فعال اين سايت اقدام به تهيه كليپ هاي مستهجن با هدف ترويج بي بند و باري هاي اخلاقي و پرداخت پول به توليد كنندگان اين كليپ ها در سطح كشور و انتشار آنها در سطح بسيار وسيع نموده اند.اين كليپ ها تا كنون حدود 3500000 بار دانلود شده اند.
سايت اصلي اين شبكه (avizoon.com) روزانه به طور متوسط 25000 نفر بازديد داشته است.(اين آمار با توجه به فيلتر بودن اين سايت در داخل كشور مي باشد.)
لازم به ذكر است كه سرشبكه اصلي اين شبكه (سياوش حسين خاني) داراي ارتباطاتي با برخي سازمان هاي خارجي داشته است كه اين موضوع در حال پيگيري مي‌باشد.
قابل ذكر است كه مديران اصلي سايت ها اقدام به تهيه و انتشار مطالب مستهجن و ضد دين در سطح گسترده مي نمودند.

2ـ عبدالمطلب ق. با نامهاي مستعار عرفان و روزبه:
سن: 24 سال محل تولد: چابهار وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: دانشجو در كشور هند ساكن: پونا هند
نامبرده مدير سايت مستهجن، ضددين و ضدامنيت ايكس پرشيا مي‌باشد و ضمن تشكيل شبكه‌اي از مديران اصلي و مديران مياني اقدام به ايجاد محلي جهت طرح مباحث ضداخلاقي و ضدديني و تبليغ عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي نموده است.

3ـ ليلا ج. با نام مستعارليلي‌نازه (lilinaze):
سن: 30 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: متأهل ساكن: آمريكا
وي فعالترين مدير سايت مستهجن و ضد ديني آويزون با بيش از 40 هزار پست با محتواي مستهجن و ضد دين مي‌باشد. نامبرده نقش مهمي در انتخاب و گزينش مدير براي بخشهاي مختلف سايت داشته و تنها كسي است كه بصورت حقيقي با سياوش حسين‌خاني مسئول اصلي سايت آويزون ارتباط داشته است.

4ـ روح‌الله ل. با نام مستعار ساناز 2 (sanaz2):
سن: 30 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: دانشجو ساكن: تهران
نامبرده مدير سايت مستهجن بيا كليپ (biaclip.net) بوده كه اقدام به ارائه و پخش كليپهاي مستهجن ايراني در اين سايت نموده است. وي ضمن مديريت سايت فوق‌الذكر در سمت مديريت بخش داستانهاي مستهجن و سكسولوژي سايت آويزون فعاليت داشته است. همچنين وي يكي از مديران سايت شهوتسرا بوده است.

5ـ شهروز و. با نام مستعار شهروزخان:
سن: 26 سال محل تولد: گرگان وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: دانشجوي حسابداري ساكن: گرگان
نامبرده در سايتهاي مستهجن و ضددين آويزون، بيا كليپ و آيس بازي مدير و يا از اعضاي فعال بوده و در اين سايتها توليد كننده و منتشر كننده كليپهاي مستهجن ايراني با مضامين دوربين مخفي، همجنس‌بازي، دوجنسه‌ها و سكس كودكان و… بوده است. وي تنها در سايت آويزون 400 كليپ مستهجن ايراني منتشر كرده كه اين كليپها در حدود سه ميليون و دويست هزار بار دانلود شده است كه اين مقدار خود بيانگر كميت و كيفيت كار وي مي‌باشد.

6ـ اصغر ر.ل.ع با نام مستعار اميد (omid-hi):

سن: 39 سال محل تولد: شيراز وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ابتدايي ساكن: شيراز
وي از مديران اصلي سايت ضددين، ضد نظام و مستهجن آويزون و ايكس پرشيا مي‌باشد كه حدود 2000 تصوير با مضامين مستهجن در زمينه همجنس‌گرايي منتشر نموده است. از فعاليتهاي ديگر وي نوشتن دهها مقاله پيرامون همجنس‌گرايي و موجه جلوه دادن اين عمل مي‌باشد. فعاليت اصلي وي ترويج همجنس‌گرايي در بين جوانان ايراني بوده است.

7ـ مريم گ. با نام مستعار مريم (maryam jizjiz):
سن: 27 سال محل تولد: يزد وضعيت تأهل: متأهل تحصيلات: ديپلم ساكن: يزد
وي مدير بخشهاي همجنس‌گرايان زن و بخش طرفداران سكس خانوادگي و ضربدري و ادمين سايت ايران‌تكست بوده است كه ارتباطات واقعي با اعضا بخصوص مديران سايتهاي مستهجن از جمله سايت آويزون و ايكس‌پرشيا داشته است. از جمله فعاليتهاي ديگر وي جذب هزاران مخاطب به سايتهاي مستهجن از جمله آويزون مي‌باشد.

8ـ محسن ر. ق. با نام مستعار لاله 23 (lale23):
سن: 21 سال محل تولد: شيراز وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: سوم دبيرستان ساكن: شيراز
وي از مديران برجسته سايت ايكس پرشيا و آويزون بوده است كه با انتخاب نام دخترانه اعضاي بسياري را در اين سايتها جذب نموده است. از جمله فعاليتهاي وي ارائه فايلهاي صوتي و مستهجن فارسي‌زبان در بخش پادكست سايت آويزون بوده است. يكي ديگر از فعاليتهاي وي مديريت بخش سكسولوژي سايت آويزون مي‌باشد.

9ـ ماشاءالله ك. با نام مستعار داريوش اِلون (daryush_alone):
سن: 31 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: تهران
وي از مديران اصلي سايت ضددين و مستهجن آويزون بوده است كه داراي ارتباطات زيادي با مديران و اعضاي اين سايت مي‌باشد. فعاليتهاي وي در بخش انجمنهاي گفتگوي سايت آويزون بسيار چشمگير بوده و در حدود 8000 هزار پست با محتواي مستهجن و ضددين در اين سايت مي‌باشد.

10ـ هادي ع. با نام مستعار مهدي همه‌كاره (hamekare):

سن: 25 سال محل تولد: مشهد وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: دانشجو ساكن: مشهد
وي با ثبت حدود 12000 پست حاوي محتواي مستهجن و ضددين تنها در سايت آويزون از اعضاي فعال اين سايت بوده كه با رعايت تمام جهات امنيتي توسط اعضا و ساير مديران ارتباطات تلفني و حضوري بسياري با اين كاربران برقرار كرده است كه نشان از كيفيت كار نامبرده مي‌باشد. نامبرده مبتكر ايجاد گروههاي چند نفري در سايت آويزون بوده و محيطي جذاب براي فعاليت ديگر كاربران ايجاد مي‌نموده است.

11ـ رضا ت. با نام مستعار كامران منفرد (kamran747):
سن: 36 سال محل تولد: مشهد وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: مشهد
وي از مديران سايتهاي ضددين، ضدانقلاب و مستهجن آويزون و ايكس‌پرشيا بوده است. نامبرده با ارسال حدود9000 پست با محتواي مستهجن و ضددين در سايت آويزون و صرف وقت بسيار موفق به مديريت سايت و ارتباط با ساير مديران و اعضا گرديده بود. همچنين وي با وجود رعايت جهات امنيتي توسط مديران سايت آرشيو كاملي از تصاوير تمامي اعضاي فعال اين سايتها تهيه نموده بود.

12ـ اسماعيل م.ا. با نام مستعاراِما (ema):
سن: 22 سال محل تولد: مشهد وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: مشهد
وي از مديران اصلي سايت مستهجن و ضددين آويزون بوده است. نامبرده همچنين مدير بخش داستانهاي مستهجن ايراني اين سايت بوده كه در اين بخش حدود 180 عنوان داستان مستهجن ارسال كرده است. از ديگر فعاليتهاي وي دريافت داستانهاي مستهجن ايراني ديگر كاربران و ويرايش و انتشار آنها در سايت مي‌‌باشد. اين داستانها اغلب با مضامين ترويج رابطه نامشروع با محارم و … كه بعضاً شامل داستانها بلند بالغ بر 100 صفحه بوده است.

13ـ هانيه ك. با نام مستعار ستاره (setareh):
سن: 23 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: دانشجوي صنايع ساكن: تهران
وي از مديران برجسته سايت ضددين، ضدانقلاب و مستهجن ايكس‌پرشيا مي‌‌باشد. بخشهايي كه وي در آنها مديريت مي‌كرده است شامل بخش داستانهاي مستهجن، دوست‌يابي مستهجن و طنز مستهجن مي‌باشد. از ديگر فعاليتهاي وي ايجاد آدرسهاي آئينه براي سايتهاي مستهجن فارسي جهت عبور از فيلترينگ بوده است. همچنين نامبرده اقدام به ارسال مطالب آموزشي روابط مستهجن براي اعضاي سايت ايكس پرشيا مي‌نموده است.

14ـ امير ح. با نام مستعار امين (amin23):
سن: 36 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: متأهل تحصيلات: ليسانس ساكن: تهران
نامبرده مدير كل انجمنهاي سايت ضددين، ضدانقلاب و مستهجن ايكس پرشيا بوده است. وي حدود 19000 پست حاوي محتواي مستهجن و ضددين با موضوعات سكسولوژي، اهانت به مسئولين نظام و… در سايت ايكس پرشيا ايجاد نموده است. نامبرده همچنين نقش مهمي در بروزرساني سايت ايكس پرشيا داشته است.

15ـ محمد سعيد ن.م. با نام مستعار سعيد (rolsroys):
سن: 47 سال محل تولد: شيراز وضعيت تأهل: متأهل تحصيلات: فوق‌ديپلم ساكن: شيراز
نامبرده از مديران اصلي سايتهاي ضددين، ضدانقلاب و مستهجن ايكس‌پرشيا و آويزون بوده است. وي با ارسال مجموعاً 27000 پست حاوي محتواي ضددين و مستهجن در سايتهاي ايكس پرشيا و آويزون نقش بسيار زيادي در جذب و استمرار حضور كاربران در اين سايتها داشته است و ارتباطات خوبي با ساير كاربران و مديران سايتهاي فوق داشته كه بعضاً منجر به ارتباط حضور با آنها شده است.

16ـ جواد ع.ي.م. با نام مستعار رؤيا (rfa):
سن: 29 سال محل تولد: شاهرود وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ليسانس ساكن: شاهرود
وي از مديران اصلي سايت مستهجن و ضددين و ضدانقلاب ايكس‌پرشيا بوده است. بخشهايي كه وي مديريت مي‌كرده شامل داستانهاي مستهجن فارسي و انگليسي، عكسهاي مستهجن ايراني و خارجي، خاطرات و داستانهاي مستهجن، معرفي سايتها و وبلاگهاي مستهجن، فيلترشكن و بخش مطالب طنز مستهجن بوده است. فعاليت ديگر وي نگارش داستانهاي مستهجن در اين سايت بوده است. نامبرده همچنين يكي از اعضاي فعال سايت ضددين و مستهجن آويزون مي‌باشد.

17ـ شهاب ح. با نام مستعار شهاب (redneck):
سن: 19 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: تهران
نامبرده از مديران اصلي سايتهاي ضددين، ضدانقلاب و مستهجن ايكس پرشيا و آويزون بوده است. همچنين وي مدير بخش تصاوير مستهجن سايت ايكس پرشيا بوده و ارتباطات حضوري زيادي با مديران و اعضاي فعال اين سايتها داشته است.

18ـ تولي ق. با نام مستعار طلا (icy-ice):
سن: 24 سال محل تولد: كرج وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ليسانس زبان فرانسه ساكن: كرج

نامبرده از مديران اصلي سايتهاي ضددين، ضدانقلاب و مستهجن آويزون و ايكس‌پرشيا بوده است. وي با ارسال حدود 15000 پست با هشت اكانت در سايتهاي فوق نقش مهمي در ترويج نگرش و نگاه مستهجن به مقوله‌هاي اجتماعي داشته است. آرشيو كامل بدست آمده از وي مشتمل بر انواع كليپهاي مستهجن ايراني و خارجي بوده است كه نامبرده اقدام به انتشار آنها در سايتهاي آويزون و ايكس پرشيا مي‌نموده است. يكي ديگر از فعاليتهاي وي ايجاد فضاي بحث عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي در سايتهاي فوق بوده است.

19ـ مهناز ش. با نام مستعار عسل (asal tavahooom):
سن: 24 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: تهران
نامبرده از اعضاي فعال سايتهاي ضددين، ضدنظام و مستهجن آويزون و ايكس‌پرشيا مي‌باشد. وي همچنين داراي ارتباطات گسترده با مديران و ديگر اعضاي فعال اين سايتها بوده كه اغلب منجر به ارتباطات حضوري و روابط نامشروع گرديده است. نامبرده كه خود اعتياد به مواد مخدر نوين داشته، به تبليغ اين مواد در محيطهاي گفتگوي اعضاي سايتهاي فوق مي‌نموده است. وي با 6 اكانت كاربري و ايجاد حدود 2000 پست با محتواي مستهجن در سايت آويزون فعاليتهاي چشمگيري داشته است.

20ـ نيما هـ . د. با نام مستعار (n1m4):
سن: 20 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: دانشجو ساكن: تهران
نامبرده از مديران اصلي سايت ضددين و مستهجن آويزون مي‌باشد. وي در زمان فعاليت خود در اين سايت حدود 4000 پست با محتواي مستهجن در بخش خاطرات ايجاد نموده است. يكي ديگر از فعاليتهاي وي نگارش و انتشار داستانهاي بلند مستهجن بوده است و همچنين اكانت مشتركي با ديگر اعضا جهت درج داستانهاي مستهجن در اين سايت داشته است.

21ـ عليرضا م. با نام مستعار كول‌مونا (cool mona):
سن: 20 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: تهران
نامبرده از مديران سايت ضددين و مستهجن آويزون مي‌باشد. وي داراي 9 اكانت در اين سايت بوده و بوسيله آنها حدود 15000 پست با محتواي مستهجن ارسال كرده است. وي با معرفي خود به عنوان يك دختر و اعتمادسازي در بين اعضا و دريافت عكس و فيلمهاي خصوصي و خانوادگي ايشان اقدام به انتشار آنها در سايت آويزون مي‌نموده است.

22ـ حسين ع. با نام مستعار شَبرو (shabro) :
سن: 26 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: تهران
نامبرده از مديران سايت ضددين و مستهجن آويزون مي‌باشد. از جمله فعاليتهاي وي با 4 اكانت كاربري شامل انتشار مضامين و دست‌نوشته‌هاي عناصر خودفروخته ضدنظام، فعاليتهاي گسترده ضدنظام، استفاده ابزاري از بستر پورنوگرافي براي القاي باورهاي ضدنظام مقدس جمهوري اسلامي و ضد دين بوده است. نامبرده همچنين پس از برقراري ارتباط با اعضاي مؤنث سايت اقدام به روابط نامشروع با آنها مي‌نموده است.

23ـ احسان م. با نام مستعار اِرا (era):
سن: 21 سال محل تولد: گرگان وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ديپلم ساكن: گرگان
نامبرده از اعضاي فعال سايت ضددين و مستهجن آويزون بوده و اقدام به نگارش و انتشار گسترده داستانها و رُمانهاي مستهجن مي‌نموده است. همچنين وي اقدام به ارتباط‌گيري با خوانندگان لُس‌آنجلسي براي تبليغ داستانهاي خود كرده است.

24ـ مريم ف. با نام مستعار نقره (noghre_seranza) :
سن: 26 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: ليسانس ساكن: تهران
نامبرده از اعضاي فعال سايت ضددين و مستهجن آويزون بوده است. همچنين وي داراي ارتباطات گسترده با مديران سايت بوده كه اين ارتباطات بعضاً به روابط نامشروع منجر گرديده است. وي جهت گسترش فعاليتهاي خود در اين سايت 5 اكانت كاربري ايجاد نموده و در آنها فعاليتهاي مستهجن داشته است.

25ـ موسي ح. با نام مستعار (beny_wax):
سن: 19 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: مجرد تحصيلات: دانشجو ساكن: تهران
نامبرده از اعضاي فعال سايت ضددين و مستهجن آويزون مي‌باشد. يكي از مهمترين فعاليتهاي وي تبديل محتويات سايت (فيلم، عكس، داستان) به فُرمت قابل استفاده در تلفن همراه و تبليغ و انتشار آنها بوده است. وي در حدود 3000 پست با محتواي مستهجن در سايت فوق ايجاد نموده كه اغلب آنها داستانهاي مستهجني بوده كه خود وي اقدام به نگارش آنها كرده است.

26ـ داريوش آ. با نام مستعار داريوش آقا (dariush agha):
سن: 54 سال محل تولد: تهران وضعيت تأهل: متأهل ساكن: آمريكا
نامبرده كه از مديران اصلي سايتهاي ضددين، ضد نظام و مستهجن ايكس پرشيا و آويزون بوده است با ايجاد ادبيات جديد در زمينة هرزه‌نگاري بخصوص با اعضاي مؤنث سايت و جذب آنها و فعاليت چشمگير و مستمر در فضاي چت اقدام به جذب بسياري از كاربران براي سايتهاي فوق نموده است. 

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s